Septyni gimnazijos darbuotojai sėkmingai baigė kvalifikacijos tobulinimo kursų ciklą ,,Mokytojų universitetas 201”
Atnaujinta: 2012-12-17
Sveikiname Kauno Maironio universitetinės gimnazijos darbuotojus, sėkmingai baigusius kvalifikacijos tobulinimo kursų ciklą ,,Mokytojų universitetas 2012“.
Gimnazijos mokytojai Judita Sakalienė, Lina Gudaitienė, Aušra Paliukaitienė, Tomas Skrickus, Viktorija Jucytė, Aušra Daukienė ir karjeros centro vadovė Aurelija Naseckaitė drauge lankė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuotą paskaitų ciklą. ,,Mokytojų universiteto“ dalyviai atnaujino pedagogines ir metodologines žinias, patobulino bendradarbiavimo ir informacijos pristatymo gebėjimus. Dirbdami grupėje gimnazijos darbuotojai analizavo informaciją, siekė drauge priimti sprendimus, ieškojo tinkamiausių užduočių atlikimo variacijų.
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuojamas ,,Mokytojų universitetas“ jau trečius metus sukvietė mokytojus iš Kauno regiono. Tai puiki galimybė vėl tapti studentu, atnaujinti pedagogines žinias ir gauti naujos informacijos, patobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus.