Kovo 3 d. buvo skirta Fizinių mokslų ir technologijų mokslų studijoms. Programų pristatymuose apsilankė 745 mokiniai. Mokiniai daugiau sužinojo apie Kauno technologijos universiteto (KTU), Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Vilniaus universiteto Kauno Humanitarinio fakulteto (VU KHF), Aleksandro Stulginskio (ASU) ir Mykolo Romerio universiteto ( MRU) fizinių mokslų ir technologijų studijų programas.
Daugiausia dėmesio (92 mokinių) sulaukė KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto pristatytos programos, apie kurias kalbėjo universiteto prorektorė. Ji labai išsamiai paaiškino stojimo sąlygas, balų skaičiavimo sistemą. Akcentavo, kad tai perspektyvios specialybės, kadangi matematikos metodai dabar plačiai taikomi įvairiose gyvenimo srityse. Jų fakulteto studentai dalyvauja kuriant naujus gaminius, kompiuterinių programų įrangą, analizuojant įmonių veiklos duomenis. Jie turi išskirtinę galimybę ir didelę pasirinkimo laisvę susidarydami individualų studijų planą, pasirinkdami specializaciją. Universalus parengimas atveria absolventams karjeros galimybes įvairiose verslo srityse.
Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė ir KTU Mechaninės inžinerijos ir dizaino fakulteto Mados inžinerijos programa (61 mokinys), Elektronikos inžinerijos, Elektros energetikos sistemų programos (58 mokiniai), Cheminės technologijos ir inžinerijos programa (71 mokinys), Menų fakulteto Architektūros programa (38 mokiniai). Savo įspūdžiais apie architektūros, pastatų inžinerinės sistemos bei statybos inžinerijos pristatymą dalijasi IIc klasės mokinė Gabija Bacevičiūtė: ,,Paskaitą vedė architektūros bakalauro studijas baigusi bei magistro studijas tęsianti Neringa Urbanė. Buvo diskutuojama įvairiais klausimais: Ką reiktų studijuoti, kad galėtume tapti prezidentu? Ką studijavo Lietuvos prezidentai? (3/7 prezidentų studijavo statybos inžineriją); Ar architektūra – tik menininkams? Šis renginys labai patiko, nes jis buvo informatyvus, studentė pateikė daug pavyzdžių. Taip pat žiūrėjome du trumpus vaizdo filmus apie aukščiausius pasaulio pastatus, ateities architektūrą. Įgijau daug naujų žinių apie dvi Kauno technologijų universiteto studijų programas, sužinojau, kuo gali tapti jas baigę studentai: architektais, konstruktoriais, medžiagų specialistais, technologais, inžinierinių sistemų specialistais.“
Nemažai mokinių apsilankė Mykolo Romerio universiteto Verslo ir medijų mokyklos programų pristatymuose (41 mokinys). Buvo kalbama apie 6 programas, kuriose informatika ir skaitmeninis turinys yra dėstoma anglų kalba. Tai įdomi programa, kurios tikslas – rengti informatikos specialistus kompiuterinių žaidimų, audiovizualinių efektų ir kitokios skaitmeninės produkcijos srityse. Ją baigę absolventai gauna du diplomus. Mokiniai domėjosi ir Verslo informatikos programa. Ją studijuojant galima pasirinkti nuolatines studijas – 3,5 metų arba ištęstas – 5 metai. Baigus suteikiamas informatikos bakalauro laipsnis. Šios programos tikslas – parengti informatikos specialistus, kurie gebės projektuoti ir prižiūrėti verslo valdymo programinę įrangą. Tai labai perspektyvi specialybė, kadangi atitinka naujo šalies ekonominio laikotarpio reikalavimus.