LT
EN
  • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį

  • Elektroninis dienynas

  • Projektai

  • Klasių auklėtojai

    Atnaujinta: 2018-08-28

      Klasių auklėtojai
    2018–2019 m. m.

    Ia klasė – 306 kab. – Lina Gudaitienė

    Ib klasė – 2N kab. – Ramunė Balčiuvienė

    Ic klasė – 303 kab. – Asta Jakutienė

    Id klasė – 307 kab. – Aušra Paliukaitienė

    Ie klasė – 302 kab. – Diana Rauluševičienė

     

    IIa klasė – 204 kab. – Lina Bugorevičienė

    IIb klasė – 5N kab. – Laima Pocienė

    IIc klasė – 308 kab. – Diana Petrauskienė

    IId klasė – 109 kab. – Jūratė Petrauskienė

    IIe klasė – 102 kab. – Loreta Kekienė

     

    IIIa klasė – 201 kab. – Rasa Atkočiūnienė

    IIIb klasė – 301 kab. – Viktorija Jucytė

    IIIc klasė – 202 kab. – Daina Krilavičienė

    IIId klasė – 205 kab. – Eglė Skaidrė Stravinskienė

    IIIe klasė – 108 kab. – Rita Vasylienė

     

    IVa klasė – 105 kab. – Judita Sakalienė

    IVb klasė – 305 kab. – Ingrida Danauskienė

    IVc klasė – 9N kab. – Aušra Daukienė

    IVd klasė – 103 kab. – Elvyra Aleksejūnienė

    IVe klasė – 101 kab. – Tomas Skrickus

     

     

  • Steigėjas

  • Kiti partneriai

  • NUOTRAUKŲ GALERIJA

  • Calendar

    rugpjūčio 2019
    Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
    liepos 29, 2019 liepos 30, 2019 liepos 31, 2019 rugpjūčio 1, 2019 rugpjūčio 2, 2019 rugpjūčio 3, 2019 rugpjūčio 4, 2019
    rugpjūčio 5, 2019 rugpjūčio 6, 2019 rugpjūčio 7, 2019 rugpjūčio 8, 2019 rugpjūčio 9, 2019 rugpjūčio 10, 2019 rugpjūčio 11, 2019
    rugpjūčio 12, 2019 rugpjūčio 13, 2019 rugpjūčio 14, 2019 rugpjūčio 15, 2019 rugpjūčio 16, 2019 rugpjūčio 17, 2019 rugpjūčio 18, 2019
    rugpjūčio 19, 2019 rugpjūčio 20, 2019 rugpjūčio 21, 2019 rugpjūčio 22, 2019 rugpjūčio 23, 2019 rugpjūčio 24, 2019 rugpjūčio 25, 2019
    rugpjūčio 26, 2019 rugpjūčio 27, 2019 rugpjūčio 28, 2019 rugpjūčio 29, 2019 rugpjūčio 30, 2019 rugpjūčio 31, 2019 rugsėjo 1, 2019
  • Visos teisės saugomos © 2013 kmug.lt