LT
EN
  • Elektroninis dienynas

  • Projektai

  • Pedagogai

    Atnaujinta: 2017-03-27

    visi

    Pedagogai

    Iš viso dirba 52 pedagogai:

    pirmaeilėse pareigose – 39;
    antraeilėse pareigose – 13.

     

    Kvalifikacijos kategorijos:

    Mokytojų ekspertų – 5;
    Mokytojų metodininkų – 26;
    Vyresniųjų mokytojų – 13;
    Mokytojų – 8.

     

     Mokslo laipsniai:

    Daktarų – 4;
    Doktorantų – 1;
    Magistrų – 22.

    Elvyra Aleksejuniene
    ELVYRA ALEKSEJŪNIENĖ

    Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

    Irena Andrikaitienė
    IRENA ANDRIKAITIENĖ

    Matematikos mokytoja metodininkė

    Ramunė Balčiuvienė
    RAMUNĖ BALČIUVIENĖ

    Anglų kalbos mokytoja metodininkė

    Etnologijos magistrė

     
    RAMUNĖ BALČIŪNIENĖ

    Bibliotekos vedėja

    Lina Bugorevičienė
    LINA BUGOREVIČIENĖ

    Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

    Laura Butkutė
    LAURA BUTKUTĖ

    Raštinės vedėja

    Filologijos mokslų daktarė

    Jurate Cesoniene
    JŪRATĖ ČESONIENĖ

    Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

    II vadybinė kategorija

    Rusų kalbos vyresnioji mokytoja

    Edukologijos magistrė

    Ingrida Danauskienė
    INGRIDA DANAUSKIENĖ

    Etikos vyresnioji mokytoja

    Ekonomikos magistrė

    Aušra Daukienė
    AUŠRA DAUKIENĖ

    Anglų kalbos mokytoja metodininkė

    Edukologijos magistrė

    DSC_7042
    DAIVA GARNIENĖ
    DIREKTORĖ

    Socialinių mokslų daktarė

    I vadybinė kategorija

    Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

    Vidas Grigonis
    VIDAS GRIGONIS

    Kūno kultūros mokytojas ekspertas

    Viktorija Jucytė
    VIKTORIJA JUCYTĖ

    Istorijos vyresnioji mokytoja

    IMG_5989 (2)
    LORETA KEKIENĖ

    Profesinio konsultavimo koordinacinio centro vedėja

    Matematikos vyresnioji mokytoja

    DAINA KRILAVIČIENĖ

    Fizikos mokytoja ekspertė

    Laura Kunigonytė
    LAURA KUNIGONYTĖ

    Raštvedė, archyvarė

    Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

    Giedrė Mečislauskienė
    GIEDRĖ MEČISLAUSKIENĖ

    Skaityklos bibliotekininkė

    Gintautas Radzevičius
    GINTAUTAS RADZEVIČIUS

    Informacinių technologijų mokytojas metodininkas

    Informatikos inžinierijos magistras

    Marija Karpaviciene
    MARIJA KARPAVIČIENĖ

    Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

    Lina Gudaitienė
    LINA GUDAITIENĖ

    Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

    Gintautas Kažemėkas
    GINTAUTAS KAŽEMĖKAS

    Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

    Audronė Kukučionienė
    AUDRONĖ KUKUČIONIENĖ

    Matematikos mokytoja metodininkė

    Rima Mackeviciene
    RIMA MACKEVIČIENĖ

    Rusų kalbos mokytoja metodininkė

    Daiva Morozoviene
    DAIVA MOROZOVIENĖ

    Chemijos vyresnioji mokytoja

    Vida Muchina
    VIDA MUCHINA

    Matematikos mokytoja metodininkė

    Aurelija Naseckaite

    AURELIJA NASECKAITĖ

    Profesinio konsultavimo koordinacinio centro metodininkė

    Ausra Paliukaitiene
    AUŠRA PALIUKAITIENĖ

    Muzikos vyresnioji mokytoja

    Choro vadovė

    Inga Savickienė
    INGA SAVICKIENĖ

    Ispanų kalbos vyresnioji mokytoja

    Elena Petronienė
    ELENA PETRONIENĖ

    Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

    II vadybinė kategorija

    Anglų kalbos mokytoja metodininkė

    Saulius Petronis
    SAULIUS PETRONIS

    Dailės, braižybos mokytojas metodininkas

    Danute Piliciauskiene
    DANUTĖ PILIČIAUSKIENĖ

    Geografijos mokytoja metodininkė

    Kristina Porcikaite
    KRISTINA PORCIKAITĖ

    Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

    II vadybinė kategorija

    Matematikos mokytoja metodininkė

    Rasa Pratapiene
    RASA PRATAPIENĖ

    Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

    Silvija Rakutienė
    SILVIJA RAKUTIENĖ

    Lotynų kalbos mokytoja

    Filologijos mokslų daktarė

    Diana Rauluševičienė
    DIANA RAULUŠEVIČIENĖ

    Anglų kalbos mokytoja metodininkė

    Jūratė Petrauskienė
    JŪRATĖ PETRAUSKIENĖ

    Technologijų vyresnioji mokytoja

    Dailės magistrė

    Laimutė Pocienė
    LAIMUTĖ POCIENĖ

    Technologijų vyresnioji mokytoja

    Judita Sakalienė
    JUDITA SAKALIENĖ

    Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

    Literatūrologijos mokslų magistrė

    Tomas Skrickus
    TOMAS SKRICKUS

    Istorijos, pilietinio ugdymo mokytojas metodininkas

    Edukologijos mokslų magistras

    Ilona Skridlaitė
    ILONA SKRIDLAITĖ

    Karjeros planavimo mokytoja, PKKC metodininkė

    Socialinio darbo magistrė

    Aida Stačiokaitytė
    AIDA STAČIOKAITYTĖ

    PKKC konsultavimo paslaugų vadovė

    Edukologijos magistrė

    Jane Stonkuviene
    JANĖ STONKUVIENĖ

    Kūno kultūros mokytoja metodininkė

    Arnoldas Strazdas
    ARNOLDAS STRAZDAS

    Choreografijos vyresnysis mokytojas

    Edukologijos magistras

    Egle Skaidre Stravinskiene
    EGLĖ SKAIDRĖ STRAVINSKIENĖ

    Kūno kultūros mokytoja metodininkė

    Vitalija Manuela Stropute
    VITALIJA MANUELA STROPUTĖ

    Anglų kalbos mokytoja metodininkė

     
    DONATA ULKYTĖ

    Psichologė

    Rita Urbanaviciene
    RITA URBANAVIČIENĖ

    Biologijos mokytoja ekspertė

    Audronė Valickienė
    AUDRONĖ VALICKIENĖ

    Fizikos mokytoja ekspertė

    Rita Vasylienė
    RITA VASYLIENĖ

    Anglų kalbos mokytoja metodininkė

    Mokytojų sąrašas 2016–2017 m. m.

     

  • Steigėjas

  • Kiti partneriai

  • NUOTRAUKŲ GALERIJA

  • Calendar

    rugpjūčio 2017
    Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
    liepos 31, 2017 rugpjūčio 1, 2017 rugpjūčio 2, 2017 rugpjūčio 3, 2017 rugpjūčio 4, 2017 rugpjūčio 5, 2017 rugpjūčio 6, 2017
    rugpjūčio 7, 2017 rugpjūčio 8, 2017 rugpjūčio 9, 2017 rugpjūčio 10, 2017 rugpjūčio 11, 2017 rugpjūčio 12, 2017 rugpjūčio 13, 2017
    rugpjūčio 14, 2017 rugpjūčio 15, 2017 rugpjūčio 16, 2017 rugpjūčio 17, 2017 rugpjūčio 18, 2017 rugpjūčio 19, 2017 rugpjūčio 20, 2017
    rugpjūčio 21, 2017 rugpjūčio 22, 2017 rugpjūčio 23, 2017 rugpjūčio 24, 2017 rugpjūčio 25, 2017 rugpjūčio 26, 2017 rugpjūčio 27, 2017
    rugpjūčio 28, 2017 rugpjūčio 29, 2017 rugpjūčio 30, 2017 rugpjūčio 31, 2017 rugsėjo 1, 2017 rugsėjo 2, 2017 rugsėjo 3, 2017